LED-valgustusega käsipuud panevad maja või õue särama. LED-käsipuud on uudne lahendus, ühendades sileda roostevebast terasest käsipuu ja moodsa LED-tehnoloogia. LED-valgustusega käsipuud on nii dekoratiivne kui ka funktsionaalne lahendus. LED-käsipuud lisavad hoone välisilmele või interjöörile hubasust ja valgustavad sinu teekonda õues, trepil või koridoris. Kombineerime LED-käsipuud parimal moel sinu kodu valgustama, arvestades nõudeid käsipuu pikkusele, disainile ja valguslahendusele.

Efektne lahendus

LED-käsipuud lisavad hoonele või õuele valgust. Fassaadi- või välitrepikäsipuudel kasutatud LED-valgustid muudavad hoone silmatorkavaks. Interjööris kasutatud LED-käsipuud lisavad ruumile hubasust.

Turvaline keskkond

LED-valgustusega käsipuud muudavad majas või õues liikumise tõeliselt turvaliseks. Alumiiniumist käsipuu on mugav ja sellesse kinnitatud LED-id valgustavad sinu turvalist teekonda.

Alumiiniumpiirete eelised

Ilmastikukindel

Hooldusvaba

Kaasaegne

Turvaline

Meie asjatundlikud spetsialistid on sinu kõrval tellimuse planeerimisest alates. Võtame mõõdud ning aitame sul leida sobivaima disaini ja paigutuse.

Tarneajad on paindlikud. Projekteerime, toodame ja vajadusel paigaldame tooted ise. Saad oma tellimuse kiirelt kätte

Toestame oma toodete paigalduse kiiresti ja professionaalselt nii eramajadele kui ka suurtele arendustele.

Soovid meie tooted lisada oma tootevalikusse? Võta ühendust! Pakume edasimüüjatele atraktiivseid tingimusi!