Rõdu- ja terrassiklaasid teevad sinu rõdust või terrassist meeldiva ruumi, mida saad nautida iga ilmaga. Rõduklaasid loovad rõdust lisatoa, mis pakub erinevaid kasutusvõimalusi. Terrassiklaasid võimaldavad terrassist ka sügisel, talvel ja kevadel rõõmu tunda. Kui varustad klaasitud rõdu või terrassi küttekehaga, saab sellest aastaringselt kasutatav õdus veranda – näiteks lisatuba lastele, lilledele või lemmikloomadele. Ja lisaboonusena – rõdu- või terrassi klaasimine tõstab sinu kinnisvara väärtust.

Kaitseb müra ja õhusaaste eest

Rõdu- ja terrassi klaasimine vähendab müra enam kui 10 dB – see tähendab, et liiklusmüra väheneb poole võrra. Klaasitud rõduga toas väheneb õueheli 25–26 dB võrra. Klaasitud terrass kaitseb sinu pere ka õietolmu ja õhusaaste eest.

Säästab energiat

Rõduklaasid ja terrassiklaasid hoiavad sooja sees ja külma õues. Rõdude klaasimine aitab korterelamutes saavutada keskmiselt 6% energiasäästu. Terrassi klaasimine kaitseb terrassi lume- ja veekahjustuste eest.

Alumiiniumpiirete eelised

Ilmastikukindel

Hooldusvaba

Kaasaegne

Turvaline

Meie asjatundlikud spetsialistid on sinu kõrval piirete planeerimisest alates. Võtame mõõdud ning aitame sul leida sobivaima disaini ja paigutuse.

Tarneajad on paindlikud. Projekteerime, toodame ja vajadusel paigaldame tooted ise. Saad oma tellimuse kiirelt kätte!

Toestame oma toodete paigalduse kiiresti ja professionaalselt nii eramajadele kui ka suurtele arendustele.

Soovid meie tooted lisada oma tootevalikusse? Võta ühendust! Pakume edasimüüjatele atraktiivseid tingimusi!