Alumiiniumist rõdupiirded kestavad terve eluaja. Alumiiniumpiirded rõdule on parim valik, sest alumiiniumist rõdupiirded on roostevabad, ilmastikukindlad ja esinduslikud. Alumiiniumist rõdupiirded on kõige kaasaegsem rõdupiirete lahendus, mille töötame välja vastavalt disaineri kavandile. Meie asjatundliku meeskonna kogemused võimaldavad luua alumiiniumist rõdupiirete erilahendusi, mis muudavad iga hoone omapäraseks, meeldejäävaks ja huvitavaks.

Ilmastikukindlus

Alumiinium talub suuri temperatuurikõikumisi. Alumiiniumist rõdupiirdeid ei riku vihm, lumi, tuul ega päike. Alumiiniumpiirded säilivad aastakümneid muutumatuna, ei vaja hooldust ega värviuuendusi. Anname oma alumiiniumpiiretele eluaegse garantii.

Roostevaba ja kerge

Alumiinium on kõige kauakestvam rõdupiirete materjal – alumiiniumist rõdupiirded ei roosteta ega pehki. Kaalult kerged alumiiniumpiirded ei vähenda rõdu kandepinda ega tekita kõrgetele korrustele paigaldades lisastressi.

Alumiiniumpiirete eelised

Ilmastikukindel

Hooldusvaba

Kaasaegne

Turvaline

Meie asjatundlikud spetsialistid on sinu kõrval klaaside planeerimisest alates. Võtame mõõdud ning aitame sul leida sobivaima disaini ja paigutuse.

Tarneajad on paindlikud. Projekteerime, toodame ja vajadusel paigaldame rõduklaasid ja terrassiklaasid ise. Saad oma tellimuse kiirelt kätte!

Toestame oma toodete paigalduse kiiresti ja professionaalselt nii eramajadele kui ka suurtele arendustele.

Soovid meie tooted lisada oma tootevalikusse? Võta ühendust! Pakume edasimüüjatele atraktiivseid tingimusi!